Mūsdienu komunikāciju integrācija globālajā tīmeklī - internetā -, dod iespēju ietaupīt laiku un daudz efektīvāk pārvaldīt esošos uzņēmuma resursus. Arī klasiskā telefonija, kādu mēs to pazinām, vairs neierobežojas ar stacionāro telefonu un lielu ikmēneša rēķinu, bet gan ar lietotāju mobilitāti, funkcionalitāti un, protams, ietaupītiem uzņēmuma līdzekļiem. Šo visu mums spēj sniegt Interneta telefonija jeb IP telefonija.
Datu tehnoloģiju grupa ir fiksēto sakaru operators, kurš klientiem nodrošina gan savu numerāciju, gan vispiemērotākos tarifus un nepieciešamo telefonijas risinājumu.

Telefonijas pakalpojumi:


Telekomunikāciju iekārtas

Innovaphone

Datu tehnoloģiju grupa ir oficiālais pārstāvis Latvijā vienai no vadošajām IP telefonijas sistēmu izstrādes kompānijām Innovaphone. Tā ir vācu kompānija, kas izstrādā augstas kvalitātes IP telefonijas iekārtas. Risinājumu klāstā ietilpst sekojošas iekārtas 

Papildus standarta telefonijas sistēmas funkcionalitātei Innovaphone IP telefonijas risinājums nodrošina:


Jaunums!


Innovaphone komunikāciju sistēmas uzturēšana

Datu tehnoloģiju grupa piedāvā Innovaphone komunikāciju sistēmas uzturēšanas risinājumu. Klientam tas nodrošina pieeju jaunākajiem telefonijas risinājumiem, neuztraucoties par nepieciešamību pašam uzturēt savu telefonijas sistēmu. Piemērots risinājums uzņēmumiem, kuru struktūra sevī ietver vairākas atrašanās vietas, jo, neskatoties uz lietotāju atrašanās vietu, tiek izmantota kopēja telefonijas sistēma, kas ļauj klientam ietaupīt gan naudu, gan laiku. Sistēma ir pietiekami elastīga, lai nepieciešamības gadījumā palielinātu vai samazinātu nepieciešamo lietotāju skaitu jebkurā atrašanās vietā.


Yeastar
Datu tehnoloģiju grupa klientiem piedāvā Yeastar kompānijas IP telefonijas sistēmas risinājumus, kas sevī iekļauj gan IP centrāles, gan ISDN, gan GSM vārtejas. Ar sīkāku produkcijas izklāstu iespējams iepazīties ražotāja oficiālajā mājas lapā

http://www.yeastar.com/Products/Products.asp


SIA "Datu tehnoloģiju grupa" publiskā telefonu tīkla pieslēguma punktu parametri.