Arvien straujāk attīstās interneta komunikāciju sistēmu joma, un lielākā daļa uzņēmumu un privātpersonu e-pastu uzskata par pašsaprotamu komunikācijas sastāvdaļu. Datu tehnoloģiju grupa piedāvā izveidot un uzturēt e-pasta adresi/es klienta izvēlētajam domēnam, piemēram: klientavards@klientadomens.lv . E-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu. Lai to aplūkotu, klientam jābūt aktivizētam Javascript.

E-pasta uzturēšanā ietilpst:


Mājas lapu izvietošana un uzturēšana

Datu tehnoloģiju grupa klientam piedāvā izvietot mājas lapas (shared hosting). Pakalpojuma nodrošināšanai tiek izmantoti mūsdienīgi, uz Intel Xeon procesoriem balstīti Hewlett-Packard serveri. Datu centrs atrodas drošā vietā, ir nodrošināts ar nepārtrauktās barošanas iekārtām (UPS), kā arī - dīzeļģeneratoru.

Programnodrošinājums:


Serveru izvietošana

Datu tehnoloģiju grupa piedāvā izvietot klienta serverus savā datu centrā un pieslēgt tos pie Datu tehnoloģiju grupas interneta pamattīkla, nodrošinot ātru un stabilu savienojumu ar globālo tīmekli. Tādā veidā tiek samazināts dīkstāves risks tīkla komunikāciju traucējumu dēļ.

Serveri tiek izvietoti īpaši tiem paredzētās serveru telpās ar speciālu aprīkojumu - statnēm, kondicionieriem, apsardzi, nepārtrauktās barošanas iekārtām (UPS), jaudīgu dīzeļģeneratoru.