SIA „Datu tehnoloģiju grupa” ārpakalpojumu nodaļas galvenā misija ir palīdzēt Jums darīt savu darbu, atbrīvojot no rūpēm par galveno mūsdienu darba instrumentu – datoru. Tā ir iekārta, kas pāris sekunžu laikā no Jūsu labākā darba drauga var pārtapt par bezjēdzīgu vadu un iekārtu mudžekli. Diemžēl šīs pārvērtības nereti notiek tajos brīžos, kad vismazāk to gaidām. Mēs zinām, kā panākt, lai Jūsu datortehnika ir vienmēr paklausīga, kā samazināt nesankcionētas piekļuves riskus Jūsu datiem, kā pārdomāti plānot ieguldījumus datortehnikas un programmatūras jautājumos.

Izmantojot mūsu datortehnikas apkalpošanas ārpakalpojumus, Jūs iegūsiet profesionālas komandas palīdzību IT sistēmas uzturēšanā par samaksu, kas ir zemāka, nekā uzturot savu IT speciālistu. Turklāt viena speciālista vietā Jūs iegūsiet profesionāļu komandu ar lielu pieredzi šajā nozarē.

Kādu pakalpojumu klāstu ietver DTG IT ārpakalpojumi?


Kāpēc strādāt ar mums ir izdevīgi?


Cik maksā šis pakalpojums?

Tāpat, kā visā mūsu darbā, arī cenu politikas veidošanai mēs pieejam elastīgi un individuāli katram klientam. Tomēr pastāv modelis, pēc kura aprēķinām pakalpojuma cenu. Zemāk redzami cenu ietekmējošie faktori: