Apsardzes signalizācija sniedz iespēju visu diennakti apsargāt dzīvokļus, privātmājas, veikalus, ofisus, noliktavas bez pastāvīgas apsardzes darbinieku klātbūtnes, izmantojot modernākās signalizācijas sistēmas.

Apsardzes signalizāciju galvenie veidi:Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija paredzēta ugunsgrēka atklāšanai, ugunsgrēka signalizācijai un citu sistēmu iedarbināšanai. Piedāvājam analogās un automātiskās ugunsgrēka atklāšanas sistēmas. Abos sistēmu tipos izmanto ugunsdrošības detektorus ar vienādu darbības principu.

Galvenie detektoru veidi:Īpašos gadījumos, tiek izmantoti detektori, kurus lieto sprādzienbīstamas vides apstākļos (EX), gāzes noplūdes detektori, uz atklātu liesmu reaģējoši detektori, optiskie staru detektori un tā dēvētie „gāzes analizatori”.

Visas automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes sistēmas obligāti ir jāprojektē saskaņā ar valstī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Projektējot ugunsdrošības signalizācijas sistēmas lieliem objektiem, jau projekta stadijā obligāti ir jāveic konkrētā projekta saskaņojums pie reģionālā Ugunsdzēsības un Glābšanas Dienesta (UGD) atbildīgajām amatpersonām.